O mně

Jmenuji se Iveta a svůj život spojuji s kouzelnou atmosférou Šumavy, kde žiju a tvořím už 32 let. Šumava je moje srdeční záležitost kde čerpám energii i inspiraci. Už od dětství jsem ráda tvořila a na tom se dodnes nic nezměnilo, ať už je to focení, malování či grafický design.

Deset let jsem pracovala v jedné firmě a nabírala zkušenosti na různých administrativních pozicích. Nakonec jsem své vášně a dovednosti spojila v marketingovém oddělení, kde jsem se nejenom věnovala strategiím, ale také tvorbě grafiky pro různé projekty.

Ovšem, nic tak nezahýbe vaším světem jako dítě. Když mi do života přišla dcerka, rozhodla jsem se postavit na vlastní nohy a dělat jen to, co mě baví a co umím. Věřím totiž, že základem je dělat svou práci s radostí a láskou a o to se snažím každý den.


 Věřím, že je důležité stále na sobě pracovat a vzdělávat se. Prošla jsem si kurzem na tvorbu vektorové grafiky, Facebook marketingem, fotokurzem, webinářem virtuální asistence nebo využití umělé inteligence v byznysu i životě. A když mi na mateřské začaly plínky a kašičky zatemňovat mozek, rozhodla jsem se ho nakopnout rekvalifikací na grafika v Adobe programech. Tím jsem si splnila i jeden ze svých snů.

Proč právě virtuální asistence?

Rozhodla jsem se pro virtuální asistenci, abych mohla předávat své zkušenosti a pomáhat podnikatelům na jejich cestě k úspěchu. Váš úspěch je i mým úspěchem. Když spolupracujeme, jde o partnerský přístup, kde se snažím spojovat tvůrčí myšlení s efektivním řízením. 

V čem můžu pomoci zrovna Vám?

Focení mě naučilo zachytit jedinečnost okamžiku a vidět ve všem krásu. Za dobu v marketingu jsem poznala, že je nezbytnou součástí každého podnikání. A využití umělé inteligence poskytuje možnost použít moderní technologie a inovativní přístupy v každodenní práci. Zrychlit a zjednodušit nudné úkony a také často ušetřit peníze i čas.
Podívejte se, co vše vám můžu nabídnout a společně vymyslíme, jak vám můžu být nápomocná.

Těším se na to, že spolu budeme tvořit a růst!

Vaše virtuální asistentka Ivet

Iveta llerová Dlouhá
IČO: 74100459
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 2.6.2010, úřad Sušice.  
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!